пятница, 4 августа 2017 г.

5 онлайн-платформ для міжнародних освітніх проектів


1. plus.etwinning.net - освітня платформа для вчителів🏫,   яка дає можливість міжнародного партнерства з більш ніж 40 країнами Європи у вигляді спілкування, співпраці та проектної діяльності.
2. schoolsonline.britishcouncil.org - міжнародний освітній проект під егідою Британської Ради, який має на меті допомогти молодим людям розвивати знання, навички та цінності, щоб жити та працювати в глобалізованій економіці.
У межах цього проекту Ви зможете:
- професійно розвиватися;
- розширити ресури класу;
- налагодити партнерство;
-структурувати своє міжнародне навчання.
Ви зможете взяти участь у глобальній освітній програмі Connecting Classrooms і відправитись у безкоштовну навчальну поїздку, яка допоможе Вам покращити навчальний процес, поглибити знання та здобути нові навички від однодумців з усього світу.
3. epals.com - освітня платформа для міжнародного партнерства вчителів та учнів. На ній можна безкоштовно працювати над спільними проектами, знайти посібники для вчителів, учні можуть практикуватися чи вивчати мови з однолітками з різних країн (навіть із Тайланду або Аргентини).
4. knowmyworld.org - міжнародна освітня платформа для проектів обміну знаннями та розвитку технологій між різними країнами та культурами. Know My World - це глобальний освітній ресурс, який об'єднує учасників цифровим способом у спільному навчанні. Філософія платформи полягає у трансформації, взаємозв'язку, поінформованості, взаємодії та досвіді.
5. https://www.penpalschools.com/ - міжнародний проект для вчителів й учнів із кооперативного навчання, побудований вчителями, для вчителів. Всі проекти спрямовані на колаборацію та розвиток мови, технології та соціально-емоційних навичок.
Уже сьогодні Ви можете знайомитися з можливостями цих онлайн-платформ і сміливо використовувати їх у своїй роботі, щоб розширити кругозір учнів та власний, отримати новий досвід та просто зробити навчання трохи цікавішим.

Комментариев нет:

Отправить комментарий